PŘEHLED ÚČINKUJÍCÍCH PODLE ROČNÍKŮ

 

XXIV. ROČNÍK 2016

Pátek 19.8.2016 od 19.00 hod.

Proteď ✶ Ivo Jahelka ✶ Poutníci

Jaroslav Samson Lenk ✶ HB Country (country bál)

Sobota 20.8.2016 od 13.00 hod.

Choroši ✶ Sova & Slamák ✶ Kopyto ✶ Neřež

 Flashback ✶ Lokálka ✶ Věra Martinová

Epydemye ✶ Žalman a spol

moderovali:

Jirka Malý a Václav Souček

 

XXIII. ROČNÍK 2015

VZPOMÍNKA  NA  KAMARÁDA

( † Bůček –  výročí 20 let )

  Pátek 21.8.2015 od 19.00 hod.

 František Nedvěd a Tiebreak ✶ Pouta ✶ Fíci 

Epydemye (křest nového CD) ✶ HB Country (country bál)

Sobota 22.8.2015 od 13.00 hod.

 Jan Nedvěd ✶ Žalman a spol. 

 Wabi Daněk a Miloš Dvořáček ✶ A.M.Úlet 

 Roman Horký a Kamelot a host Bohouš Josef

 Cop ✶ překvapení (křtiny Epydemye) ✶ Sakrapes 

 Jana Rychterová & spol. 

moderovali:

Jirka Malý, Wabi Daněk, Václav Souček

a jejich host Vladimír Chromeček

 

XXII. ROČNÍK 2014

Pátek 22.8.2014 od 19.00 hod.

 Hop Trop ✶ Petr Kovač a přátelé z GML ✶ Xilt

 Ilon Leichtová & Bluegate ✶ HB Country (country bál) 

Sobota 23.8.2014 od 13.00 hod.

Semtam ✶ Křídla ✶ Kopyto ✶ Čechomor

 Wabi Daněk a Miloš Dvořáček ✶ Jindra Kejak

 Žalman a spol. ✶ Epy de Mye

slovem provázeli

 Jirka Malý & Wabi Daněk

 

XXI. ROČNÍK 2013

Pátek 16.8.2013 od 19.00 hod.

Vojta Kiďák Tomáško ✶ Nezmaři ✶ Pouta

Miki Ryvola ✶ Daniel and the Moravians

HB Country (country bál)

Sobota 17.8.2013 od 13.00 hod.

Pavlína Jíšová a přátelé ✶ Flashback

Twisted Timber ✶ Wabi Daněk a Miloš Dvořáček

Folk Team ✶ Jana Rychterová a Vladimír Iljič Pecháček

Slávek Janoušek a Luboš Vondrák ✶ Sova & Slamák

Spirituál kvintet ✶ Vlasta Redl a jeho Nová kapela

Slovem provázeli

Jirka Malý & Wabi Daněk & Vašek Souček

 

XX. ROČNÍK 2012

Pátek 17.8.2012 od 19.00 hod.

Cop ✶ Devítka ✶ Minaret ✶ Jindra Kejak

Cop (country bál)

Sobota 18.8.2012 od 13.00 hod.

Lokálka ✶ Dobrá Poloha ✶ Grassroad

Žalman a spol. ✶ Pavel Petran a kapela

Wabi Daněk a Miloš Dvořáček ✶ Epy de Mye

Druhá tráva a Robert Křesťan ✶ Jaroslav Samson Lenk 

 

XIX. ROČNÍK 2011

Pátek  19.8.2011 od 19.00 hod.

Šantré ✶ Nezmaři & Miki Ryvola ✶ Ivo Jahelka  

Přístav (country bál)

Sobota  20.8.2011 od 13.00 hod.

Kamelot ✶ Skupina  Luboše Odháněla ✶ Žalman a spol ✶ Doteky 

Wabi Daněk & Roman Horký ✶ Madam ✶ Spirituál kvintet 

Pouta ✶ Šworc ✶ Roman Horký

 

XVIII. ROČNÍK 2010

COUNTRY BÁL pátek 20.8.2010 od 20.00 hod.

Šmehydlo  a  přátelé

BABÍ LÉTO sobota 21.8.2010 od 13.00 hod. 

Tony Linhart ✶ Devítka ✶ Knezaplacení ✶ Flashback ✶ Epy de Mye

Dobrá Poloha ✶ Žalman a spol. ✶ Veget ✶ Martin Rous ✶ Folk team

Jitka Vrbová se Standou Chmelíkem ✶ Pacifik

 

XVII. ROČNÍK 2009

COUNTRY BÁL pátek 21.8.2009 od 20.00 hod.

Šmehydlo  a  přátelé

BABÍ LÉTO sobota 22.8.2009 od 13.00 hod.

Jaroslav Samson Lenk ✶ Slunečno ✶ Perníková chaloupka

Mix 5 ✶ Kofein (SR) ✶ Pavel Dobeš  a Tomáš Kotrba ✶ P.R.S.T.

Samson  a jeho parta ✶ Žalman a spol ✶ Fair Play Grass ✶ Hop Trop

 

XVI. ROČNÍK 2008

COUNTRY BÁL  pátek 22.8.2008 od 20.00 hod.

Šmehydlo &  Minaret

BABÍ LÉTO  sobota 23.8.2008 od 13.00 hod.

Miloš Dvořáček  a  Wabi Daněk ✶ Petr Dvořák ✶ Kamelot

Bluegate ✶ Pacifik ✶ František Nedvěd ✶ Minaret ✶ Čtyři zdi

Míša Leicht ✶ Špek (Marek Dráb) ✶ Žalman a spol. ✶ Cop

 

XV. ROČNÍK 2007

COUNTRY BÁL  pátek 17.8.2007. od 20.00 hod.

Standa „Drobek“ Schwarz a Klondajk  &  Šmehydlo

BABÍ LÉTO  sobota 18.8.2007 od 13.00 hod.

Pavel Žalman Lohonka ✶ Knezaplacení ✶ Oli & Lu Pročne

Pavlína Jíšová a přátelé ✶ Flashback ✶ Martin Rous

Nezmaři ✶ Wabi Daněk a Miloš Dvořáček

Pavel Žalman Lohonka a Pavlína Jíšová a Antonín Hlaváč  alias  Praspol

Fleret  s Jarmilou Šulákovou ✶ Žalman a spol.

 

XIV. ROČNÍK 2006

COUNTRY BÁL  pátek 18.8.2006. od 20:00 hod.

Pádlo  &   Minaret

BABÍ LÉTO  sobota 19.8.2006 od 13:00 hod.

Pocity ✶ Vespol ✶ Pádlo ✶ Minaret ✶ Neřež

Vlasta Redl & Slávek Janoušek & Jaroslav Samson Lenk

Lístek ✶ Cop ✶ Žalman a spol . ✶ Vlasta Redl a Každý den jinak

Speciální host:  Miloš Dvořáček

 

XIII. ROČNÍK 2005

COUNTRY BÁL pátek 19.8.2005 od 20.00 hod.

Monogram  &  Šmehydlo

BABÍ LÉTO sobota 20.8.2005 od 13.00 hod.

Monogram ✶ Přístav ✶ Bluegate ✶ Žamboši

Pavlína Jíšová a CS Band ✶ Pidilidi ✶ Nezmaři s Miki Ryvolou

Wabi Daněk a Miloš Dvořáček ✶ Stráníci a Míra Ošanec

Žalman a spol. ✶ Honza a Vojta Nedvědovi s kapelou

 

XII. ROČNÍK 2004

COUNTRY BÁL pátek 20.8.2004 od 20.00 hod.

Standa „Drobek“ Schwarz se skupinou Klondajk & Pádlo & Přecespolu a speciální host: Svižníci Brno

BABÍ LÉTO sobota 21.8.2004 od 13.00 hod.

Xilt ✶ Devítka ✶ Pročne ✶ Folk team ✶ Vojta Kiďák Tomáško s Ríšou Melicharem

Kamelot ✶ Neřež ✶ Fíci ✶ Hop Trop ✶ Robert Křesťan a Druhá tráva „akusticky“

Žalman a spol. Speciální host: Roman Špilda Špilínek

 

XI. ROČNÍK 2003

COUNTRY BÁL pátek 22.8.2003 od 20.00 hod.

Weekend s hostem Vojtou Zíchou  &  Rančeři CZ Jičín

BABÍ LÉTO sobota 23.8.2004 od 13.00 hod.

Hluboké nedorozumění ✶ Vespol ✶ Bluegate

Pacifik ✶ Vojta Zícha a Druhá míza

Na pár chvil ✶ Žalman a spol.

Katherine Wheatley & Lenka Slabá & Suzan Crowe (Kanada)

František Nedvěd a Druhé podání ✶ Pavlína Jíšová a CS Band

Fleret s Jarmilou Šulákovou

 

X. ROČNÍK 2002

COUNTRY BÁL pátek 16.8.2002 od 20.00 hod.

Pádlo   &  Standa Drobek Schwarz se skupinou Klondajk

BABÍ LÉTO sobota 17.8.2002 od 13.00 hod.

Roman Horký a Kamelot / 20 let Kamelotu/ ✶ Nezmaři

Vojta Kiďák Tomáško a Ríša Melichar ✶ Semtex

Robert Křesťan a Malinaband ✶ Žalman a spol.

Samson a jeho parta ✶ Skupina Tah

Pacifik ✶ písničkářka Lucie Faltýnková

 

IX. ROČNÍK 2001

COUNTRY BÁL pátek 17.8.2001 od 20.00 hod.

Standa „Drobek“ Schwarz s kapelou

BABÍ LÉTO sobota 18.8.2001 od 13.00 hod.

Katherine Whatley & Lenka Slabá & Suzan Crowe (Kanada)

Bokomara ✶ Slávek Janoušek a Vojta Kupčík ✶ Klíč a host Radůza  Standa Drobek Schwarz 

Hop Trop ✶ Vespol ✶ Na pár chvil ✶ Žalman a spol. ✶ Kamelot

 

VIII. ROČNÍK 2000

COUNTRY BÁL pátek 18.8.2000 od 20.00 hod.

Pádlo & Weekend & Poutníci & Ryengle

BABÍ LÉTO sobota 19.8.2000 od 13.00 hod.

Chrpa ✶ Jan Nedvěd a Příbuzní ✶ Kaluže

Semtex ✶ Pepa Lábus ✶ Žofie Kabelková ✶ Cop

Druhá míza Vojty Zíchy ✶ Zimour ✶ Bea Pšeničková

Samson a jeho parta ✶ Žalman a spol. ✶ Devítka

 

VII. ROČNÍK 1999

COUNTRY BÁL pátek 20.8.1999 od 20.00 hod.

C.T.S Ryengle & Graspekt &

Standa „Drobek“ Schwarz s kapelou

BABÍ LÉTO sobota 21.8.1999 od 13.00 hod.

Žalman a spol. ✶ Pepa Štross ✶ Lokálka ✶ Příbuzní

soutěž „O ZLATÝ TRAKAŘ“

( Morgána ✶Titanic ✶ Na pár chvil ✶ Svítání ✶ Xilt )

Vlasta Redl a Každý den jinak✶Kamelot ✶ Ivo Spyder Krizan

 

VI. ROČNÍK 1998

COUNTRY BÁL pátek 21.8.1998 od 20.00 hod.

Greenhorns s Honzou Vyčítalem & M.C. Band Brno

BABÍ LÉTO sobota 22.8.1998 od 13.00 hod.

Žalman a spol. ✶ Poupata ✶ Pavel Dobeš ✶ Pacifik

Slávek Janoušek ✶ Hotovo ✶ Samson a jeho parta ✶ Babylon

Standa „Drobek“ Schwarz ✶ Jaroslav Matějů s kapelou

M.C. Band ✶ Jazz Bluffers

 

V. ROČNÍK 1997

COUNTRY BÁL pátek 22.8.1997 od 20.00 hod.

M.O.C. & Country ladies

BABÍ LÉTO sobota 23.8.1997 od 13.00 hod.

Nezmaři ✶ Kamelot ✶ Žalman a spol. ✶ Na pár chvil

Hop Trop ✶ Vojta Kiďák Tomáško a Ríša Melichar ✶ Fíci

Merliton ✶ Samson a jeho parta ✶ Eva Henychová 

 

IV. ROČNÍK 1996

COUNTRY BÁL pátek 23.8.1996 od 20.00 hod.

M.O.C. & Ventil

BABÍ LÉTO sobota 24.8.1996 od 13.00 hod.

Žalman a spol. ✶ Hop Trop ✶ Bokomara ✶ Klíč ✶ Varianta

Credence ✶ Wabi Daněk ✶ Lenka Slabá a přátelé

Ajtasida ✶ Pepa Štross ✶ Pražce ✶ M.O.C.

 

III. ROČNÍK 1995

COUNTRY BÁL sobota 26.8.1995 od 20.00 hod.

M.O.C. & Kvádro

BABÍ LÉTO neděle 27.8.1995 od 14.00 hod.

Jaromír Nohavica ✶ Žalman a spol. ✶ Kamelot

Pražce ✶ Maskara ✶ Pepa Štross ✶ Klíč ✶ Chrpa

Cop ✶ Poupata ✶ Fíci ✶ Auris

 

II.ROČNÍK neděle 28.8.1994 od 14.00 hod.

Kamelot ✶ Žalman a spol. ✶ Příbuzní ✶ Taburet

Samson a jeho parta ✶ Wabi Daněk ✶ P. Dobeš & M. Dvořáček

Pražce ✶ Hop Trop ✶ Fíci ✶ Poupata ✶ Freegrass

 

I. ROČNÍK neděle 29.8.1993 od 15.00 hod.

Hop Trop ✶ Pražce ✶ Kamelot ✶ Ku-Kuč ✶ Pohoda

Poupata ✶ Rosa ✶ Vojta Kiďák Tomáško ✶ Fíci

Wabi Daněk ✶ Varianta ✶ Slávek Janoušek

 

NULTÝ ROČNÍK neděle 30.8.1992 od 15.00 hod.

Sandy & Jitka ✶ HB Stop ✶ Fíci ✶ Pepa Nos