DĚJIŠTĚ FESTIVALU A KEMP

Obec Dolní Újezd se nachází cca. 7 km od Litomyšle směrem na Proseč – Skuteč. Areál, ve kterém se festival pořádá, je přístupný po značené trase. Rozkládá se v krásném údolí na břehu říčky Desná a sousedí s koupalištěm, jehož prostor se pro účely festivalu od pátku do neděle, využívá jako stanový kemp. Vstup do kempu, přesněji na koupaliště, je přibližně 100 metrů před hlavní bránou a nebo 100 metrů za ní v případě, půjdete-li od parkoviště. Koupaliště provozuje Sokol Dolní Újezd a platí zde zákaz rozdělávání ohňů.

INFORMAČNÍ CENTRUM – M.A.S.H.

Toto poměrně důležité místo v podobě vojenského stanu, uvidíte hned po pravé straně při vstupu do areálu hlavní branou. Kromě informací a první pomoci zde nabízíme mapy s okolím Dolního Újezdu, známky a festivalové pohlednice. Příležitostným razítkem se znakem Újezdského babího léta vám orazíme prakticky cokoli. Právě tady najdete poštovní schránku, snad i to co jste ztratili a nebo sem můžete odevzdat to, co jste našli.

OSTRAHA FESTIVALU

Po dobu konání Újezdského babího léta se budete pravděpodobně setkávat s naší ostrahou. Ta má již tradičně na starosti vchod pro účinkující, veškeré technické zařízení a parkoviště. Mimochodem, právě ostraha po zakončení pátečního programu a po odchodu posledního návštěvníka přebírá zodpovědnost za areál. Střežení končí následující den (sobota) v 9.00 hodin.

MAPA