Areál festivalu

DĚJIŠTĚ FESTIVALU A KEMP

Obec Dolní Újezd se nachází cca. 7 km od Litomyšle směrem na Proseč – Skuteč. Areál, ve kterém se festival pořádá, je přístupný po značené trase. Rozkládá se v krásném údolí na břehu říčky Desná a sousedí s koupalištěm, jehož prostor se pro účely festivalu od pátku do neděle, využívá jako stanový kemp. Vstup do kempu, přesněji na koupaliště, je přibližně 100 metrů před hlavní bránou a nebo 100 metrů za ní v případě, půjdete-li od parkoviště. Koupaliště provozuje Sokol Dolní Újezd a platí zde zákaz rozdělávání ohňů.

INFORMAČNÍ CENTRUM – M.A.S.H.

Toto poměrně důležité místo v podobě vojenského stanu, uvidíte hned po pravé straně při vstupu do areálu hlavní branou. Kromě informací a první pomoci zde nabízíme mapy s okolím Dolního Újezdu, známky a festivalové pohlednice. Příležitostným razítkem se znakem Újezdského babího léta vám orazíme prakticky cokoli. Právě tady najdete poštovní schránku, snad i to co jste ztratili a nebo sem můžete odevzdat to, co jste našli.

OSTRAHA FESTIVALU

Po dobu konání Újezdského babího léta se budete pravděpodobně setkávat s naší ostrahou. Ta má již tradičně na starosti vchod pro účinkující, veškeré technické zařízení a parkoviště. Mimochodem, právě ostraha po zakončení pátečního programu a po odchodu posledního návštěvníka přebírá zodpovědnost za areál. Střežení končí následující den (sobota) v 9.00 hodin.

UPOZORNĚNÍ – ZÁKAZ VSTUPU PSŮ

Nechceme abyste si o nás mysleli, že nemáme psy rádi. Naopak! Jen jsme přesvědčeni, že to nejsou ti správní posluchači a hudba (nebo něco jiného) je muže uvést do stavu, kdy začnou dělat ty své „psí kusy“. Nechte proto své milé němé tváře doma. Tam jim bude nejlépe.

Děkujeme za pochopení.

MAPA

 

© 2017 PŘÁTELÉ DOBRÉ HUDBY, z.s.

 

webdesign: DTPak.cz