PŘEHLED ÚČINKUJÍCÍCH PODLE ROČNÍKŮ

XXVI. ROČNÍK 2018

Pátek 17.8.2018 od 19.00 hod.
Elixír • Bluegate• Neřež
Tomáš Klus
Míša Leicht & Forehand (country bál)
Medůzy (country bál)

Sobota 18.8.2018od 13.00 hod.
Nezmaři • Pavlína Jíšová & Bababand
Míša Leicht & Forehand • Heuréka
Žalman a spol. • Jana Rychterová a spol.
Epydemye

 

Moderovali:
Jirka Malý a Václav Souček

XXV. ROČNÍK 2017

Pátek 18.8.2017 od 19.00 hod.
Epydemye • Marod • Cop • 
Spirituál kvintet
Cop (country bál) • Poutníci (country bál)

Sobota 19.8.2017 od 13.00 hod.
Fleret • Tony Joch a přátelé • Roháči
Vojta Kiďák Tomáško • Žalman a spol.
Lenka Slabá a Jaroslav Matějů s kapelou
Hop Trop • Robert Křesťan a Druhá tráva

25 ran – ohňostroj

Moderovali:
Jirka Malý a Václav Souček

XXIV. ROČNÍK 2016

Pátek 19.8.2016 od 19.00 hod.
Proteď • Ivo Jahelka • Poutníci
Jaroslav Samson Lenk •  HB Country (country bál)

Sobota 20.8.2016 od 13.00 hod.
Choroši • Sova & Slamák • Kopyto • Neřež
Flashback • Lokálka • Věra Martinová
Epydemye • Žalman a spol.

Moderovali:
Jirka Malý a Václav Souček

XXIII. ROČNÍK 2015

VZPOMÍNKA  NA  KAMARÁDA
( † Bůček –  výročí 20 let )

Pátek 21.8.2015 od 19.00 hod.
František Nedvěd a Tiebreak • Pouta • Fíci

Sobota 22.8.2015 od 13.00 hod.
Jan Nedvěd • Žalman a spol. 
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček • A.M.Úlet 
Roman Horký a Kamelot a host Bohouš Josef
Cop • překvapení (křtiny Epydemye) • Sakrapes 
Jana Rychterová & spol.

Moderovali:
Jirka Malý, Wabi Daněk, Václav Souček
a jejich host Vladimír Chromeček

XXII. ROČNÍK 2014

Pátek 22.8.2014 od 19.00 hod.
 Hop Trop • Petr Kovač a přátelé z GML • Xilt
 Ilon Leichtová & Bluegate • HB Country (country bál)

Sobota 23.8.2014 od 13.00 hod.
Semtam • Křídla • Kopyto •  Čechomor
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček • Jindra Kejak
Žalman a spol. • Epy de My

Slovem provázeli
Jirka Malý & Wabi Daněk

XXI. ROČNÍK 2013

Pátek 16.8.2013 od 19.00 hod.
Vojta Kiďák Tomáško • Nezmaři • Pouta
Miki Ryvola • Daniel and the Moravians
HB Country (country bál)

Sobota 17.8.2013 od 13.00 hod.
Pavlína Jíšová a přátelé • Flashback
 Twisted Timber • Wabi Daněk a Miloš Dvořáček
Folk Team • Jana Rychterová a Vladimír Iljič Pecháček
Slávek Janoušek a Luboš Vondrák • Sova & Slamák
Spirituál kvintet • Vlasta Redl a jeho Nová kapela

Slovem provázeli
Jirka Malý & Wabi Daněk & Vašek Souček

XX. ROČNÍK 2012

Pátek 17.8.2012 od 19.00 hod.
Cop •  Devítka • Minaret • Jindra Kejak
Cop (country bál)

Sobota 18.8.2012 od 13.00 hod.
Lokálka • Dobrá Poloha • Grassroad
Žalman a spol. • Pavel Petran a kapela
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček • Epy de Mye
Druhá tráva a Robert Křesťan • Jaroslav Samson Lenk 

XIX. ROČNÍK 2011

Pátek  19.8.2011 od 19.00 hod.
Šantré • Nezmaři & Miki Ryvola • Ivo Jahelka
Přístav (country bál)

Sobota  20.8.2011 od 13.00 hod.
Kamelot  • Skupina  Luboše Odháněla • Žalman a spol • Doteky
Wabi Daněk & Roman Horký • Madam • Spirituál kvintet
Pouta • Šworc • Roman Horký

XVIII. ROČNÍK 2010

COUNTRY BÁL pátek 20.8.2010 od 20.00 hod.
Šmehydlo  a  přátelé

BABÍ LÉTO sobota 21.8.2010 od 13.00 hod. 
Tony Linhart • Devítka • Knezaplacení • Flashback • Epy de Mye
Dobrá Poloha • Žalman a spol. • Veget • Martin Rous • Folk team
Jitka Vrbová se Standou Chmelíkem  • Pacifik

XVII. ROČNÍK 2009

COUNTRY BÁL pátek 21.8.2009 od 20.00 hod.
Šmehydlo  a  přátelé

BABÍ LÉTO sobota 22.8.2009 od 13.00 hod.
Jaroslav Samson Lenk •  Slunečno
Perníková chaloupka • Mix 5 • Kofein (SR)
Pavel Dobeš  a Tomáš Kotrba • P.R.S.T. • Samson  a jeho parta
Žalman a spol • Fair Play Grass • Hop Trop

XVI. ROČNÍK 2008

COUNTRY BÁL  pátek 22.8.2008 od 20.00 hod.
Šmehydlo &  Minaret

BABÍ LÉTO  sobota 23.8.2008 od 13.00 hod.
Miloš Dvořáček  a  Wabi Daněk • Petr Dvořák • Kamelot
Bluegate • Pacifik • František Nedvěd • Minaret • Čtyři zdi
Míša Leicht • Špek (Marek Dráb) • Žalman a spol. • Cop

XV. ROČNÍK 2007

COUNTRY BÁL  pátek 17.8.2007. od 20.00 hod.
Standa „Drobek“ Schwarz a Klondajk  &  Šmehydlo

BABÍ LÉTO  sobota 18.8.2007 od 13.00 hod.
Pavel Žalman Lohonka • Knezaplacení  • Oli & Lu
Pročne • Pavlína Jíšová a přátelé • Flashback
Martin Rous • Nezmaři • Wabi Daněk a Miloš Dvořáček
Pavel Žalman Lohonka a Pavlína Jíšová a Antonín Hlaváč  alias  Praspol
Fleret  s Jarmilou Šulákovou • Žalman a spol.

XIV. ROČNÍK 2006

COUNTRY BÁL  pátek 18.8.2006. od 20:00 hod.
Pádlo  &   Minaret

BABÍ LÉTO  sobota 19.8.2006 od 13:00 hod.
Pocity • Vespol • Pádlo • Minaret • Neřež
Vlasta Redl & Slávek Janoušek & Jaroslav Samson Lenk
Lístek • Cop • Žalman a spol . • Vlasta Redl a Každý den jinak
Speciální host:  Miloš Dvořáček

XIII. ROČNÍK 2005

COUNTRY BÁL pátek 19.8.2005 od 20.00 hod.
Monogram  &  Šmehydlo

BABÍ LÉTO sobota 20.8.2005 od 13.00 hod.
Monogram • Přístav • Bluegate • Žamboši • Pavlína Jíšová a CS Band
Pidilidi • Nezmaři s Miki Ryvolou • Wabi Daněk a Miloš Dvořáček
Stráníci a Míra Ošanec • Žalman a spol. •  Honza a Vojta Nedvědovi s kapelou

XII. ROČNÍK 2004

COUNTRY BÁL pátek 20.8.2004 od 20.00 hod.
Standa „Drobek“ Schwarz se skupinou Klondajk • Pádlo

BABÍ LÉTO sobota 21.8.2004 od 13.00 hod.
Xilt • Devítka • Pročne • Folk team • Vojta Kiďák Tomáško s Ríšou Melicharem
Kamelot • Neřež • Fíci • Hop Trop • Robert Křesťan a Druhá tráva „akusticky“
Žalman a spol. Speciální host: Roman Špilda Špilínek

XI. ROČNÍK 2003

COUNTRY BÁL pátek 22.8.2003 od 20.00 hod.
Weekend s hostem Vojtou Zíchou  &  Rančeři CZ Jičín

BABÍ LÉTO sobota 23.8.2004 od 13.00 hod.
Hluboké nedorozumění • Vespol • Bluegate
Pacifik • Vojta Zícha a Druhá míza
Na pár chvil • Žalman a spol.
Katherine Wheatley & Lenka Slabá & Suzan Crowe (Kanada)
František Nedvěd a Druhé podání • Pavlína Jíšová a CS Band
Fleret s Jarmilou Šulákovou

X. ROČNÍK 2002

COUNTRY BÁL pátek 16.8.2002 od 20.00 hod.
Pádlo   &  Standa Drobek Schwarz se skupinou Klondajk

BABÍ LÉTO sobota 17.8.2002 od 13.00 hod.
Roman Horký a Kamelot / 20 let Kamelotu/ • Nezmaři
Vojta Kiďák Tomáško a Ríša Melichar • Semtex
Robert Křesťan a Malinaband • Žalman a spol.
Samson a jeho parta • Skupina Tah
Pacifik • písničkářka Lucie Faltýnková

IX. ROČNÍK 2001

COUNTRY BÁL pátek 17.8.2001 od 20.00 hod.
Standa „Drobek“ Schwarz s kapelou

BABÍ LÉTO sobota 18.8.2001 od 13.00 hod.
Katherine Whatley & Lenka Slabá & Suzan Crowe (Kanada)
Bokomara • Slávek Janoušek a Vojta Kupčík • Klíč a host Radůza
Standa Drobek Schwarz • Hop Trop • Vespol • Na pár chvil
Žalman a spol. • Kamelot

VIII. ROČNÍK 2000

COUNTRY BÁL pátek 18.8.2000 od 20.00 hod.
Pádlo & Weekend & Poutníci & Ryengle

BABÍ LÉTO sobota 19.8.2000 od 13.00 hod.
Chrpa • Jan Nedvěd a Příbuzní • Kaluže
Semtex • Pepa Lábus • Žofie Kabelková • Cop
Druhá míza Vojty Zíchy • Zimour • Bea Pšeničková
Samson a jeho parta • Žalman a spol. • Devítka

VII. ROČNÍK 1999

COUNTRY BÁL pátek 20.8.1999 od 20.00 hod.
C.T.S Ryengle & Graspekt &
Standa „Drobek“ Schwarz s kapelou

BABÍ LÉTO sobota 21.8.1999 od 13.00 hod.
Žalman a spol. • Pepa Štross • Lokálka • Příbuzní
soutěž „O ZLATÝ TRAKAŘ“
( Morgána •Titanic • Na pár chvil • Svítání • Xilt )
Vlasta Redl a Každý den jinak • Kamelot • Ivo Spyder Krizan

VI. ROČNÍK 1998

COUNTRY BÁL pátek 21.8.1998 od 20.00 hod.
Greenhorns s Honzou Vyčítalem & M.C. Band Brno

BABÍ LÉTO sobota 22.8.1998 od 13.00 hod.
Žalman a spol. • Poupata • Pavel Dobeš • Pacifik
Slávek Janoušek • Hotovo • Samson a jeho parta • Babylon
Standa „Drobek“ Schwarz • Jaroslav Matějů s kapelou
M.C. Band • Jazz Bluffers

V. ROČNÍK 1997

COUNTRY BÁL pátek 22.8.1997 od 20.00 hod.
M.O.C. & Country ladies

BABÍ LÉTO sobota 23.8.1997 od 13.00 hod.
Nezmaři • Kamelot • Žalman a spol. • Na pár chvil
Hop Trop • Vojta Kiďák Tomáško a Ríša Melichar • Fíci
Merliton • Samson a jeho parta • Eva Henychová

IV. ROČNÍK 1996

COUNTRY BÁL pátek 23.8.1996 od 20.00 hod.
M.O.C. & Ventil

BABÍ LÉTO sobota 24.8.1996 od 13.00 hod.
Žalman a spol. • Hop Trop • Bokomara • Klíč • Varianta
Credence • Wabi Daněk • Lenka Slabá a přátelé
Ajtasida • Pepa Štross • Pražce • M.O.C.

III. ROČNÍK 1995

COUNTRY BÁL sobota 26.8.1995 od 20.00 hod.
M.O.C. & Kvádro

BABÍ LÉTO neděle 27.8.1995 od 14.00 hod.
Jaromír Nohavica • Žalman a spol. • Kamelot
Pražce • Maskara • Pepa Štross • Klíč • Chrpa
Cop • Poupata • Fíci • Auris

II. ROČNÍK neděle 28.8.1994 od 14.00 hod

Kamelot • Žalman a spol. • Příbuzní • Taburet
Samson a jeho parta • Wabi Daněk • P. Dobeš & M. Dvořáček
Pražce • Hop Trop • Fíci • Poupata • Freegrass

I. ROČNÍK neděle 29.8.1993 od 15.00 hod

Hop Trop • Pražce • Kamelot • Ku-Kuč • Pohoda
Poupata • Rosa • Vojta Kiďák Tomáško • Fíci
Wabi Daněk • Varianta • Slávek Janoušek

NULTÝ ROČNÍK neděle 30.8.1992 od 15.00 hod.

Sandy & Jitka • HB Stop • Fíci • Pepa Nos

 

© 2017 PŘÁTELÉ DOBRÉ HUDBY, z.s.

 

webdesign: DTPak.cz